Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy
Kuchnie
Meble na wymiar
Meble dla firm
Szkło dla domu

Indeco Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji i montażu mebli.

Nasze usługi

Indeco Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji i montażu mebli.

O firmie słów kilka

 

INDECO Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli.

Oferujemy Państwu szafy na wymiar INDECO z drzwiami suwanymi, szafy wnękowe szafy do zabudowy, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy poddaszy, skosów, drzwi przejściowe przesuwne oraz podwieszane).

Nasze usługi świadczymy za pośrednictwem salonów sprzedaży na terenie Gdańska oraz Gdyni.

Wykwalifikowany zespół doświadczonych projektantów, handlowców i montażystów INDECO Trójmiasto zapewni państwu doskonałą i fachową obsługę na każdym z etapów aranżacji wnętrza.

Od profesjonalnego pomiaru laserowego zaczynając, poprzez projekt komputerowy 3D, produkcję i dostawę, aż po montaż wykonany przez profesjonalną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem.

Firma INDECO Trójmiasto korzysta wyłącznie z własnych grup montażowych. Nie zlecamy prac firmom zewnętrznym i podwykonawom. Nie zlecamy prac firmom zewnętrznym i podwykonawom. Na przestrzeni lat możemy pochwalić się bogatym portfolio ze sprawnie przeprowadzonymi realizacjami na terenie Trójmiasta i okolic, zatrudniając tych samych, zaufanych monterów mebli na wymiar.

Wysoką jakość naszych produktów i usług gwarantuje marka INDECO S.A. - niekwestionowany lider na rynku zabudów meblowych. Firma INDECO Trójmiasto jest oficjalnym licencjobiorcą marki INDECO S.A. Nasze realizacje powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne i najlepsze praktyki charakterystyczne dla ogólnopolskiej marki.

O wysokiej jakości naszych usług oraz potencjale firmy najlepiej świadczą tysiące produkcji zrealizowanych w o dpowiedzi na indywidulane potrzeby naszych Klientów, wykonane na terenie Trójmiasta i okolic.

Szczególną inspirację stanowią dla nas potrzeby naszych Klientów. Wszystkie wykonane przez nas szafy wnękowe, kuchnie na wymiar, zabudowy meblowe i wszelkie inne meble na zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych, nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

"Podstawą naszej pracy jest chęć spełnienia indywidualnych potrzeb naszych Klientów, którym od lat oferujemy wyprodukowane na najnowocześniejszych maszynach meble w dowolnych wymiarach, z dowolnie skomponowanych materiałów, zawsze w konkurencyjnej cenie."
Wykwalifikowany zespół projektantów, handlowców i montażystów Indeco Trójmiasto zapewnia doskonałą i fachową obsługę na każdym etapie aranżacji wnętrza

Od profesjonalnego pomiaru laserowego zaczynając, poprzez projekt komputerowy 3d, produkcję i dostawę, aż do montażu wykonanego przez profesjonalną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu zabudów meblowych.

 

Nasza firma nie korzysta z wynajętych grup montażowych. Od lat wykonujemy meble na terenie Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta, zatrudniając tych samych monterów szaf na wymiar.

Wysoką jakość naszych produktów i usług gwarantuje marka INDECO S.A. - niekwestionowany lider na rynku zabudów meblowych

Którego strukturach zdobywaliśmy doświadczenie przez ostatnie 12 lat pracy na rynku Gdańsk - Gdynia - Sopot oraz całe Trójmiasto.

 

O jakości naszych usług oraz potencjale firmy najlepiej świadczą tysiące szaf wykonanych na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz całego woj. pomorskiego

Inspirują nas potrzeby naszych klientów. Oferujemy rozwiązanie na miarę potrzeb każdego Klienta !

Wszystkie wykonane przez nas szafy wnękowe, kuchnie na wymiar, zabudowy meblowe i wszelkie inne meble na zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych Klientów.

 

Oferujemy rozwiązania na miarę potrzeb każdego Klienta! W dwóch słowach "na wymiar" ! Nasze usługi wykonujemy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz całego Pomorza.

 

Zespół Indeco Trójmiasto

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 536 49 49 49

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 536 49 49 49

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl